Hadley And Maxwell Blog Uncategorized z natury V3. Muszę jeszcze zobaczyć, co inni widzą w moim… | by Spekz333 | May, 2023

z natury V3. Muszę jeszcze zobaczyć, co inni widzą w moim… | by Spekz333 | May, 2023

z natury V3. Muszę jeszcze zobaczyć, co inni widzą w moim… | by Spekz333 | May, 2023 post thumbnail image

Chociaż wartość nie zależy ode mnie. Moja dekompresja jest ewakuacją dla kompresji uciekającej ze mnie i na to medium z innym medium, niezależnie od tego, czy jest to farba, kreda czy piksel. Ten błysk światła i zamykająca się rano migawka to moje spojrzenie na moją pracę, tak jakby to było spojrzenie na mnie w tej sekundzie.

PRAWDZIWA MIGAWKA MNIE W TYM MOMENCIE W RZECZYWISTOŚCI.

Biorąc to pod uwagę, wierzę, a raczej znam swój cel na tym świecie, a jeśli się mylę, cóż, popełniłem w życiu WIELE błędów. Chociaż to, jak teraz żyję. Nie czuje się już źle, może nawet czuć się dobrze.

Proszę mnie szybko osądzić. Zaoszczędzi mi to czasu na próby poprawienia pańskiego dnia; jeśli jest pan takim pesymistą, po co marnować mój czas? Może mnie pan nazwać grzesznikiem, ale czyż nie jesteśmy nimi wszyscy? Jest takie powiedzenie: “Nawet Szatan był kiedyś aniołem”. Cóż, ten koleś poszedł na wycieczkę ego i wypadł z łaski, tak mówią.

Aby uwolnić ten świat od zła, ciemności i rozkładu. Zamiast ulegać mu bardziej niż chorobie lokomocyjnej na tej kolejce górskiej, którą nazywamy życiem. Osobiście maluję tylko ułamek tego, co jest dla mnie tylko ułamkiem. Czerpię satysfakcję z wywoływania uśmiechu i śmiechu oraz przekazywania mojej perspektywy artystycznej

Dla mnie znalazłem najprostszą, najbardziej zwięzłą, łatwą do strawienia odpowiedź na życie z celem. Nie jest to proste. Znalazłem jednak trzy słowa, które podsumowują to, co postrzegam jako życie i naszą indywidualną dyrektywę…

PRECYZJA, WYOBRAŹNIA, WIZJA

Precyzyjne ćwiczenie naszej wizji. Dla niektórych może to być zrobienie kanapki dla siebie lub dla człowieka, który nie ma domu, mieszkającego na rogu ulicy. Jeszcze lepiej dla wszystkich głodujących dzieci na świecie, które nie mają jeszcze możliwości ćwiczenia swojej wizji, ponieważ nie są jeszcze zdolne. Nie zmienia to jednak faktu, że najbardziej potrzebujące są nasze dzieci na świecie i to one są naszą przyszłością, czy nam się to podoba, czy nie.

Więc nie obchodzi mnie, co pan robi, ani co pan myśli o moich pracach, ale nadal zależy mi na panu.

Więc nadal maluję lub widzę cokolwiek to jest, ponieważ może tylko przez milisekundę może to sprawić, że będzie pan szczęśliwy. Dlatego mogę nazywać siebie artystą, ponieważ chciałbym myśleć, że moja praca jest inspirująca. Nie jestem arogancki; mówię tylko, że jeśli nie podobają się panu moje prace. Proszę wziąć pędzel i malować, rozmazywać i uwalniać ból, depresję i powstanie DE-Fi przeciwko sobie i temu światu, robiąc to lepiej niż ja.

Zamknę się po tym ostatnim fragmencie, przynajmniej teraz, gdy piszę to w momencie, gdy Państwo to odbierają. Mam nadzieję, że znajdą Państwo jakieś pozytywne emocje w oglądaniu tej kolekcji, która ma być tylko zachęcająca. Przypadkowo, jeśli zapomnieli Państwo zaproszenia, to nic nie szkodzi. Właśnie dlatego przygotowałem dla Państwa spersonalizowane zaproszenie dla każdego, w zależności od wyboru muzyki.

Preferuję winyl jako najlepszy sposób na słuchanie Państwa utworów, ale istnieją one na Państwa częstotliwości.

Proszę poczuć tę wibrację, niezależnie od tego, czy nadchodzi falami przez radio, czy falami znakowymi przez wektoroskop, czy też jest odczytywana przez dysk laserowy.

Wielu może się nie zgadzać, ale właśnie to jest wspaniałe w opiniach, które każdy ma. Postanawiam ignorować innych, chyba że jestem pełen szacunku lub uprzejmy.

To tyle ode mnie, ponieważ Truman zawsze opuszczał scenę mówiąc “Dzień dobry, dobry wieczór i dobranoc”.

Related Post

Wybór kolekcjonerów sztuki: Peter Goodhall z Wielkiej Brytanii, najlepszy malarz olejny fotorealistycznych pejzaży wodnychWybór kolekcjonerów sztuki: Peter Goodhall z Wielkiej Brytanii, najlepszy malarz olejny fotorealistycznych pejzaży wodnych

Art Collectors Choice: Peter Goodhall, Premier Oil Painter of Photo-Realistic WaterscapesAngielski artysta Peter Goodhall od zawsze pasjonował się malarstwem, a w szczególności tematyką morską. Maluje zarówno w tradycyjnych, jak i…